Увечері 26 квітня в рамках видавничого турне з групою Європейської творчої гільдії, 15-річна письменниця з ПАР Меган Вернер відвідала пакр левів «Тайган». Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії.
«Меган подарувала Олегу Зубкову (власнику парку левів «Тайган» – КР) свою книгу, а натомість відвезла в ПАР три книги власника парку левів «Тайган». Вона вчить російську мову. Олег Зубков пообіцяв, що на честь приїзду Меган, він назве першого левеня, яке народиться в «Тайгані» ім'ям цієї дівчини з ПАР», – заявила керівник прес-служби парку Тетяна Алексагіна.
Зазначається, що в рамках візиту дівчина відвідала нічне сафарі з левами.
У рамках свого візиту до Криму група Європейської творчої гільдії також відвідала Сімферополь, Ялту, Євпаторію, Коктебель, де Меган Вернер проводила зустрічі з молоддю.
Меган Вернер написала книгу «Це залежить від мене» у 13 років. Як зазначає автор, їй захотілося поділитися своїми поглядами з іншими людьми – про те, що життя дивовижне, тому кожен може втілити всі свої мрії. Ідею випуску книги підтримали батьки дівчини.
«Мене надихнули мої мама й тато. Вони самі втілили в реальність свої цікаві думки і видали книгу про почуття впевненості в сучасному світі. Про те, як знайти себе. Вона допомогла багатьом людям. Завдяки їм я зважилася і написала книгу для підлітків. Все заради того, щоб змінити світ на краще», – розповіла письменниця.
Коментарів МЗС України з приводу візиту Європейської творчої гільдії до Криму поки немає.
Українські прикордонники все частіше не пропускають до країни іноземних діячів мистецтва, які відвідували анексований Крим. Раніше МЗС України опублікувало звернення, в якому міністерство застерегло іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок до Криму.