У Севастополі на базі Чорноморського вищого військово-морського училища імені Нахімова 6 травня відбувається відкритий дитячо-юнацький турнір із армійського рукопашного бою серед дітей і юнаків до 14 років.
Як повідомляє міністерство оборони Росії, турнір присвячений святкуванню Дня перемоги.
У змаганнях беруть участь понад 80 бійців із Севастополя, а також сусідньої Росії, зокрема, з Іркутська, Краснодара, Москви.
Турнір проводиться за сприяння Чорноморського флоту Росії, командування училища імені Нахімова, севастопольського відділення російського військово-патріотичного громадського руху «Юнармія», а також російської організації «Бойове братство».
Турнір триватиме протягом двох днів, зазначили у прес-службі Міноборони Росії.