ФК «Євпаторія» став переможцем кубка з футболу в Криму

У вівторок 9 травня футбольний клуб «Євпаторія» переміг «Кримтеплицю» у фіналі кубка сезону 2016/17 Кримського футбольного союзу (КФВ) – футбольної організації, яка працює в анексованому Росією Криму.

Як повідомляє прес-служба КФС, переможний гол забили на першій додатковій хвилині другого тайму.

«На першій компенсованій до другого тайму хвилині нападник «Євпаторії» Олександр Борщ зробив навіс у штрафну «тепличників», м'ячі там ніхто не торкнувся, і «круглий» відскоком від газону опинився в сітці воріт «Кримтеплиці»... 2: 1 – перемога «Євпаторії», – йдеться у повідомленні.

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз. Штаб-квартира союзу розташовується в Сімферополі.

З серпня 2016 року було відновлено роботу Федерації футболу Криму на материковій частині України.