У Києві у Палаці спорту 12 травня відбувся концерт співачки з Криму Джамали. Нова програма отримала назву I Believe in U за назвою однойменного синглу, який вона виконала вперше.
На одній сцені із Джамалою виступила її колишня підопічна з шоу «Голос країни» кримчанка Наїле Ібраїмова.
На виступі Джамали також були присутні батьки співачки і її чоловіка Бекіра Сулейманова, представники Меджлісу кримськотатарського народу, українські активісти і політики.
9 травня Джамала виступила під час першого півфіналу конкурсу «Євробачення-2017». Вона виконала дві пісні: «Заманили» і «1944», з якою перемогла на минулорічному конкурсі в Швеції.
Джамала отримала перемогу на «Євробаченні» у Швеції в 2016 році. Вона виграла, виконавши пісню «1944» про депортації кримськотатарського народу. Після виграшу української виконавиці, у 2017 році конкурс відбувається у Києві.