Кримська «Таврія» обіграла «Суднобудівник» у Другій лізі чемпіонату України

Ілюстраційне фото

Футбольний клуб «Таврія» 19 серпня обіграв у домашньому матчі миколаївський «Суднобудівник» в сьомому колі Другої ліги чемпіонату України з футболу. Матч закінчився з рахунком 4:2, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

У складі «Таврії» відзначився на 5 хвилині з пенальті півзахисник, капітан команди Логвиненко Максим, на 37 і 57 хвилині дубль оформив півзахисник Вадим Воронченко, на 68 хвилині гол забив півзахисник Владислав Жавко.

У складі команди «Суднобудівник» гол на 43 хвилині забив нападаючий команди Євген Гагулін, на 89 – півзахисник Дмитро Севодняєв.

Після 7 турів «Таврія» набирає 13 очок.

Лідер чемпіонату команда «Мир» з Горностаївки (Херсонська область) має в своєму активі 14 очок і одну гру в запасі.

У попередньому турі «Таврія» зіграла в нічию з командою «Мир».

Із серпня 2016 року відновлено роботу Федерації футболу Криму на материковій частині України.

Сімферопольський футбольний клуб «Таврія» 2016 року включили до Чемпіонату України серед аматорів. Головним тренером команди призначений Сергій Шевченко, президент клубу – Сергій Куніцин.

У листопаді 2016 року відроджений на материковій частині України футбольний клуб «Таврія» (Сімферополь) подав заявку до комітету Федерації футболу України (ФФУ) на участь у процедурі атестації професіональних футбольних клубів на сезон 2017-2018 року.

До російської анексії Криму клуб грав у Прем'єр-лізі України.