«Таврія» та «Нікополь» зіграли внічию

Емблема футбольного клубу «Таврія»

Футбольний клуб «Таврія» 30 серпня в домашньому поєдинку зіграв унічию з клубом «Нікополь» із Дніпропетровської області. Матч закінчився з рахунком 1:1, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

У складі «Таврії» на 38 хвилині гол у ворота суперника забив нападник Юрій Швель. У «Нікополі» на 54 хвилині відзначився півзахисник Михайло Кривич.

Після 9 турів у активі «Таврії» 14 очок, команда посідає шосту сходинку в турнірній таблиці.

У попередньому турі «Таврія» поразкою завершила виїзний матч з дніпровським «Дніпром». Матч закінчився з рахунком 1:0.

Кримський футбольний клуб «Таврія» 21 червня був атестований для участі у Другій лізі чемпіонату України.

З серпня 2016 року відновлено роботу Федерації футболу Криму на материковій частині України.

Сімферопольський футбольний клуб «Таврія» 2016 року включили до Чемпіонату України серед аматорів. Головним тренером команди призначений Сергій Шевченко, президент клубу – Сергій Куницин.

До російської анексії Криму клуб грав у Прем'єр-лізі України.