«Таврія» поступилася новокаховській «Енергії» у Другій лізі чемпіонату України

Ілюстративне фото

Футбольний клуб «Таврія» поступився в домашньому матчі «Енергії» з Нової Каховки в одинадцятому колі Другої ліги чемпіонату України з футболу. Матч закінчився з рахунком 0:2, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

На 22-ій хвилині гол у ворота «Таврії» забив нападник «Енергії» Дмитро Шастал, на 50-ій хвилині півзахисник Владислав Вакулинський.

Після 11 турів у активі «Таврії» 15 очок, команда посідає сьому сходинку в турнірній таблиці.

Клуб «Таврія» 21 червня 2017 року атестували для участі у Другій лізі чемпіонату України.

З серпня 2016 року відновлено роботу Федерації футболу Криму на материковій частині України.

Сімферопольський футбольний клуб «Таврія» 2016 року включили до Чемпіонату України серед аматорів. Головним тренером команди призначений Сергій Шевченко, президент клубу – Сергій Куницин.

До російської анексії Криму клуб грав у Прем'єр-лізі України.