«Таврія» програла команді з Миколаєва у Другій лізі чемпіонату України

Ілюстративне фото

Футбольний клуб «Таврія» зазнав поразки в домашньому матчі проти ФК «Миколаїв-2» у дванадцятому турі Другої ліги чемпіонату України з футболу. Як повідомляється на сайті «Таврії», гра закінчилась із рахунком 1:2.

Рахунок у матчі, який відбувався у Бериславі Херсонської області, вже на п'ятій хвилині відкрив нападник миколаївців Іван Морозов. На 25 хвилині подвоїв перевагу гостей півзахисник Микита Шарабура.

Нападник «Таврії» Дмитро Жиганов відповів голом після перерви, на 50 хвилині гри.

Після 12 турів у активі «Таврії» 15 очок, команда посідає сьому сходинку в турнірній таблиці.

Клуб «Таврія» 21 червня 2017 року атестували для участі у Другій лізі чемпіонату України.

З серпня 2016 року відновлено роботу Федерації футболу Криму на материковій частині України.

Сімферопольський футбольний клуб «Таврія» 2016 року включили до Чемпіонату України серед аматорів. Головним тренером команди призначений Сергій Шевченко, президент клубу – Сергій Куницин.

До російської анексії Криму клуб грав у Прем'єр-лізі України.