«Таврія» обіграла «Зірку» і пройшла до 1/8 Кубка України з футболу

Ілюстративне фото

Сімферопольський футбольний клуб «Таврія», відроджений на материковій Україні, 20 вересня обіграв у додатковий час представника української Прем'єр-ліги – команду з Кропивницького «Зірку» – і пройшов до 1/8 фіналу Кубка України з футболу. Матч закінчився з рахунком 3:2.

У складі «Таврії» у ворота суперника на 9 хвилині з пенальті забив капітан команди, півзахисник Максим Логвиненко, на 17 хвилині півзахисник Булат Єлоєв, і у другому додатковому таймі на 110 хвилині – півзахисник Вадим Воронченко.

У «Зірки» відзначився на 12 хвилині нападник Гліб Рассадкін, на 19 – нападник В'ячеслав Панфілов.

27 липня в 1\32 розіграшу Кубка України «Таврія» здобула перемогу над вінницькою «Нивою» з рахунком 2:1.

Відроджений ккримський клуб «Таврія» 21 червня 2017 року атестували для участі у Другій лізі чемпіонату України.

З серпня 2016 року відновлено роботу Федерації футболу Криму на материковій частині України.

Сімферопольський футбольний клуб «Таврія» 2016 року включили до Чемпіонату України серед аматорів. Головним тренером команди призначений Сергій Шевченко, президент клубу – Сергій Куницин.

До російської анексії Криму клуб грав у Прем'єр-лізі України.