Доступність посилання

ТОП новини

«Таврія» обіграла «Інгулець-2» у другій лізі чемпіонату України

Відроджений на материковій Україні футбольний клуб «Таврія» 25 вересня здобув перемогу у виїзному матчі проти команди «Інгулець-2» з Перово Кіровоградської області в тринадцятому турі другої ліги чемпіонату України з футболу. Матч закінчився з рахунком 0:2.

У складі «Таврії» у ворота суперника на 73 хвилині забив півзахисник Вадим Воронченко, на 87 хвилині – нападник Євген Соколан.

Після 13 турів в активі «Таврії» – 18 очок, команда займає сьому сходинку в турнірній таблиці.

Відроджений на материковій Україні кримський футбольний клуб «Таврія» 21 червня був атестований для участі у другій лізі чемпіонату України.

З серпня 2016 року відновлено роботу Федерації футболу Криму на материковій частині України.

Сімферопольський футбольний клуб «Таврія» 2016 року включили в Чемпіонат України серед аматорів. Головним тренером команди призначений Сергій Шевченко, президент клубу – Сергій Куніцин.

У листопаді 2016 року відроджений на материковій частині України футбольний клуб «Таврія» (Сімферополь) подав заявку до комітету Федерації футболу України (ФФУ) на участь у процедурі атестації професійних футбольних клубів на сезон 2017-2018 року.

До російської анексії Криму клуб грав у Прем'єр-лізі України.