У Красноперекопському районі анексованого Криму відкрили відділення «Юнармії». Про це повідомляє «Крымская служба новостей».
«Головне завдання руху – пробудити у підростаючого покоління інтерес до історії Росії, географії та військовій справі. У «Юнармію» може вступити будь-який школяр, військово-патріотична організація, клуб або пошуковий загін», – сказано в повідомленні.
Штаб місцевого відділення «Юнарміі» очолив Едуард Хишов.
Міноборони Росії у взаємодії з органами підконтрольної Кремлю влади Криму створило на півострові відділення російського військово-патріотичного руху «Юнармія».
У молодіжному русі декларують пріоритетні форми діяльності – молодіжні військово-спортивні ігри, дитячо-юнацькі військово-патріотичні клуби, спартакіади з військово-прикладних видів спорту, здачу норм ГТО, а також «вахти пам'яті» обелісків та меморіалів.
Правозахисники не раз звертали увагу на воєнізований формат виховання дітей у анексованому Криму. Психологи відзначають тиск на свідомість дітей у сучасній освіті Росії.