У Севастополі відбувся чемпіонат Чорноморського флоту Росії з військового триборства

Ілюстративне фото

У Севастополі пройшов чемпіонат Чорноморського флоту Росії з військового триборства. Як повідомляє прес-служба Міноборони Росії, в змаганнях взяли участь 13 команд з'єднань і військових частин об'єднання.

Більше 50 військовослужбовців-спортсменів змагалися в стрільбі з автомата АК-74, метанні гранат на точність і в бігу на 3 км.

«В ході напруженої боротьби на стрільбищі, полігоні й стадіоні в першій групі в загальнокомандному заліку перемогла команда «Дозор» армійського корпусу Чорноморського флоту, друге місце завоювала команда «Залп» окремої берегової ракетної бригади, третє зайняла команда «Горизонт» авіаційного полку, що базується на аеродромі Кача. У другій групі в загальнокомандному заліку переможцем стала команда артилерійського полку «Град», на другому місці команда «Зеніт» зенітно-ракетного полку, а замкнула трійку лідерів команда полка РХБЗ «Хімік», – йдеться в повідомленні.

Чемпіонат пройшов у рамках 88-ої спартакіади Чорноморського флоту Росії, що тривала протягом усього навчального року, зазначили у відомстві.

Після анексії Криму 2014 року Росія проводить регулярні військові навчання на півострові. У Генштабі України називають незаконними російські військові навчання, які проводяться в анексованому Криму.