Доступність посилання

ТОП новини

Севастополець Андрій Говоров завоював для України «срібло» на Чемпіонаті Європи з плавання

Андрій Говоров

Український плавець, севастополець Андрій Говоров завоював срібну медаль на Чемпіонаті Європи в Копенгагені. Про це 16 грудня повідомляється на сторінці українського спортсмена в Facebook.

«Вітаємо Андрія Говорова зі срібною медаллю (50бат) на Чемпіонаті Європи в Копенгагені. Нагороджував Андрія президент Федерації плавання України Андрій Власков», – йдеться в повідомленні.

Говоров зайняв друге місце у фінальному запливі на дистанції 50 метрів батерфляєм, з результатом 22.42 секунди. Це на 0.01 більше, ніж у переможця чемпіонату Олександра Попкова з Росії. Бронзова нагорода дісталася одразу двом плавцям, які показали однаковий час – 22.44 секунди. Це Себастьян Сабо з Сербії і Бенджамін Прауд з Великобританії, повідомляє сайт XSport.

У серпні 2016 року Москва пропонувала українському плавцю Андрію Говорова виступати за збірну Росії після того, як він переміг на Всесвітній Універсіаді в Казані. Як розповів журналістам президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який товаришує з Говоровим, росіяни тоді пропонували кримчанину один мільйон доларів. Плавець відмовився.

У серпні цього року Говоров завоював золоту медаль Універсіади-2017, яка проходила в Китаї. Спортсмен переміг на дистанції 50 метрів батерфляєм.