Завершився жіночий мас-старт у біатлоні на Олімпіаді у Південній Кореї. «Золото» здобула спортсменка зі Словаччини Анастасія Кузьміна. Її час – 35 хвилин 23 секунди. І це вже третя нагорода словацької біатлоністки у Пхьончхані. На її рахунку, крім золотої медалі в мас-старті, ще два «срібла»: у гонці переслідування та індивідуальній гонці.
Другою стала білоруська спортсменка Дарія Домрачева, яка на минулих Олімпійських іграх здобула три «золота». А третьою фінішувала біатлоністка з Норвегії – Тіріль Екгофф.
Українські біатлоністки Валя і Віта Семеренки не потрапили до першої десятки найкращих спортсменок. Валя Семеренко показала 19-й результат, відставши від лідера на 2 хвилини 16,9 секунди, а також маючи один промах на вогневому рубежі. Віта Семеренко фінішувала 24-ю. На її рахунку три помилки в стрільбі.
На XXІІІ зимових Олімпійських іграх у складі збірної України 33 спортсмени, які змагаються у 9 видах спорту. Проте жоден не зміг поки що здобути нагороду.
Олімпіада: Україна – без нагород, біатлоністки Семеренко фінішували у «топ-25»
![Віта Семеренко на дистанції, 10 лютого 2018](https://gdb.rferl.org/43d3400d-7a66-46e6-b857-d0847ff81dca_cx0_cy1_cw0_w250_r1_s.jpg)
ЗВЕРНИ УВАГУ!
-
«Настоящее время»
Смерть Путіна, переворот чи поразка – як зміниться влада в Росії?
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ