Олімпіада: Україна без нагород завершує олімпійський день

Естер Ледецька, чеська сноубордистка, яка здобула свою другу золоту медаль у паралельному гігінтському слаломі (фото 17 лютого, під час нагородження першим «золотом» у гірськолижному слаломі)

Українська збірна завершує олімпійський день без нагород. Спортсмени «синьо-жовтої» команди 24 лютого змагалися у двох видах – сноубордингу і лижному спорті.

Українська сноубордистка Аннамарі Данча виграла першу зустріч у паралельному гігантському слаломі, проте у другому заїзді припустилася помилки, тож не змогла кваліфікуватися до 1/8 фіналу.

«Золото» здобула чеська сноубордистка Естер Ледецька, яка раніше також була першою в гірськолижному спорті, друге місце посіла представниця Німеччини – Селіна Йорг, а бронзову нагороду виборола її співвітчизниця Рамона Тереза Гофмайстер.

Лижник Олексій Красовський змагався у мас-старті на 50 кілометрів. Дистанцію українець подолав за 2 години 25 хвилин 36,4 секунди і відстав від лідера на 17 хвилин 14,3 секунди. Красовський став 50-им.

Першим фінішував лижник із Фінляндії – Ійво Нісканен. Його результат 2 години 8 хвилин 22,1 секунди. «Срібло» і «бронзу» здобули російські спортсмени Олександр Большунов та Андрій Ларьков.