Паралімпійські ігри: Віталій Лук’яненко здобув «золото»

Віталій Лук’яненко

У перший офіційний день змагань на XІІ зимових Паралімпійських іграх Україна здобула п’ять нагород.

У біатлонному спринті серед чоловіків з вадами зору найдосвідченіший спортсмен Віталій Лук’яненко фінішував першим. Українець показав час 19 хвилин 51 секунда. У цій же дисципліні його співвітчизник Анатолій Ковалевський став третім.

У жіночій гонці з вадами зору українка Оксана Шишкова здобула «срібло». Вона відстала від лідера на 38,5 секунди. «Бронзу» виборола Світлана Сахненко з Білорусії. Першою дистанцію подолала спортсменка під нейтральним прапором Михайлина Лисова. Її час – 18 хвилин 59,7 секунди.

Ігор Рептюх у змаганнях серед чоловіків (стоячи) став третім. В його активі одна хиба. А подолав дистанцію українець за 19 хвилин 27,6 секунди. «Золото» здобув француз Бенджамін Девієт, а срібну нагороду виборов Марк Арендц – спортсмен з Канади.

У цій же дисципліні серед жінок Людмила Ляшенко показала третій результат.

У командному заліку на даний момент Україна посідає четверту сходинку. Лідер – збірна США, яка має в своєму активі п'ять нагород, три з яких золоті.

Докладніше про перший день читайте у Живому блозі, а підсумки дня вже ввечері – у Щоденнику Паралімпійських ігор.