Чемпіонат Криму з футболу: «Євпаторія» зіграла внічию з «Кизилташем»

Матч між лідером чемпіонату Криму з футболу «Євпаторією» і «Кизилташем» (Бахчисарай) завершився з рахунком 2:2. Про це повідомляє «Крыминформ».

Спершу двічі відзначилися бахчисарайці (Андрій Маматюк, 1 хвилина, Сергій Шестаков, 11), але лідер змагань зумів ліквідувати відставання (Микола Хомич, 44, Дмитро Матвієнко, 90 + 2). У 15 попередніх турах євпаторійці здобули 13 перемог, тобто в звітному змагальному раунді втратили очки лише втретє за весь чемпіонат.

«Кизилташ» свої домашні матчі в сезоні-2017/2018 проводить у Новопавлівці. «Євпаторія» – володар Кубка КФС 2016/2017. «Кизилташ» – новачок Прем'єр-ліги.

Матч між ними став найрезультативнішим протистоянням туру.

В іншій грі «Севастополь» у Феодосії взяв верх над місцевою «Кафою» – 1:0. На 62 хвилині у складі господарів був видалений Іван Сірник, а через три хвилини вирішальний гол забив Редван Османов. Феодосійці зазнали одинадцятої поразки поспіль.

«Севастополь» – переможець чемпіонату Прем'єр-ліги КФС-2016/2017 і володар Суперкубка Прем'єр-ліги КФС-2017.

«ТСК-Таврія» з Сімферополя в центральному поєдинку туру в Аграрному перемогла «Кримтеплицю» (Молодіжне) – 1:0. Долю зустрічі вирішив точний удар Станіслава Печенкина (18).

У ще одному матчі «Океан» і «Рубін Ялта» не виявили сильнішого в Керчі – 0:0.

За підсумками шістнадцяти турів перше місце утримує ФК «Євпаторія» (41 очко), друге – ФК «Севастополь» (38), третє – «ТСК-Таврія» (35). На четвертому рядку – «Кримтеплиця» (24), на п'ятій – «Океан» (209), на шостій – «Кизилташ» (15). На сьомій позиції – «Рубін Ялта» (6). «Кафа» з 3 балами замикає таблицю.

Всього в чемпіонаті Прем'єр-ліги КФС сезону-2017/2018 за участю восьми клубів намічені 28 турів, тобто чотири кола. Поєдинки сімнадцятого туру відбудуться 14 березня.

Лідером в гонці бомбардирів залишається Редван Османов (12 голів) з ФК «Севастополь».

В кінці 2014 року Спілка європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь в чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся в сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», в минулому сезоні чемпіоном став «Севастополь».