Паралімпійські ігри: українці здобули четверте «золото» та п’яту «бронзу»

Тарас Радь
Тарас Радь

Четвертий день змагань на XІІ зимових Паралімпійських ігор у Пхьончхані розпочався із золотої нагороди українця Тараса Радя у біатлоні (12,5 кілометрів сидячи).

Дебютант Паралімпіади 18-річний Радь фінішував з часом 45 хвилин 35,6 секунди, що на хвилину швидше, ніж у найближчого суперника американця Даніеля Кноссена. Бронзову нагороду виборов ще один представник США Ендрю Соул.

Крім того, українка Людмила Ляшенко у біатлонній гонці серед жінок у кваліфікації «стоячи» здолала дистанцію 10 кілометрів за 36 хвилин 23,6 секунди, посівши таким чином третє «бронзове» місце. Золоту та срібну нагороди здобули спортсменки, які виступають під нейтральним прапором – Катерина Румянцева та Анна Міленіна. Для Людмили Ляшенко це вже п’ята бронзова нагорода.

У загальному заліку українська паралімпійська збірна наразі має 11 нагород (4 золотих, 2 срібних та 5 бронзових) і стає третьою в турнірній таблиці, випередивши команду без розпізнавальних знаків.