На території Приморського парку, що входить до складу Нікітського ботанічного саду, обладнали інтерактивну виставку динозаврів.
Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, тепер відвідувачі можуть гуляти серед реліктових рослин, де розташовані макети динозаврів. Фігурки інтерактивні, датчик руху реагує на присутність людини. Як розповів заступник директора Нікітського ботанічного саду Андрій Паштесткий, на території Приморського парку розмістили 19 моделей динозаврів, найбільший динозавр заввишки близько восьми метрів.
У п'ятницю 13 квітня відкрилася традиційна виставка «Парад тюльпанів» з колекції Нікітського ботанічного саду. На експозиційній ділянці відвідувачі могли побачити понад 73 тисяч тюльпанів на різній стадії цвітіння з наукової колекції ботанічного саду.