У півфіналі Ліги Чемпіонів «Реал» обіграв «Баварію» з рахунком 1:2

У Мюнхені на стадіоні «Альянц Арена» 25 квітня в півфіналі Ліги Чемпіонів мадридський «Реал» обіграв мюнхенську «Баварію» з рахунком 1:2.

При цьому португальський форвард «Реала» Кріштіану Роналду не зміг забити в матчі і перервав свою гольову серію. До цього він забивав у 11 матчах Ліги Чемпіонів поспіль.

Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 1 травня, в Мадриді.

Раніше мюнхенці в чвертьфіналі зіграли внічию з іспанською «Севільєю», але перемогли в гостях, завдяки чому пройшли до наступного раунду. У свою чергу, «Реал» здолав «Ювентус» і пройшов до півфіналу.

Напередодні у вівторок «Ліверпуль» обіграв італійську «Рому» з рахунком 5:2. Гра проходила на стадіоні «Енфілд» в Ліверпулі. Матч-відповідь відбудеться в Римі 2 травня.

Наприкінці травня Київ вперше в історії України прийме фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА. 26 травня на НСК «Олімпійський» відбудеться вирішальний поєдинок Ліги чемпіонів.