«Таврія» поступилася лідеру Другої ліги чемпіонату України

ФК «Таврія»
ФК «Таврія»

У середу, 2 травня, відроджений на материковій частині України сімферопольський футбольний клуб «Таврія» поступився у виїзному матчі лідеру Другої ліги чемпіонату України з футболу – дніпровському «Дніпро-1». Матч закінчився з рахунком 4:2, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

У складі «Таврії» у ворота суперника на сьомій хвилині м'яч забив нападник Євген Соколан, на 85-й – півзахисник Булат Єлоєв.

У «Дніпро-1» відзначився на шостій хвилині захисник Сергій Логінов, на 33-й – півзахисник Ігор Когут, на 35-й – півзахисник Редван Мемешов (пенальті), на 77-й – нападник Олег Кожушко.

Після 28 турів в активі «Таврії» – 46 очок, команда займає четвертий рядок у турнірній таблиці.

Футбольний клуб «Таврія» 21 червня 2017 року було атестовано для участі в Другій лізі чемпіонату України.

До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України.

З серпня 2016 року на материковій частині України відновила роботу Федерація футболу Криму.