«Таврія» обіграла «Дніпро» у Другій лізі чемпіонату України

Відроджений на материковій частині України сімферопольський футбольний клуб «Таврія» обіграв у виїзному матчі «Дніпро» в тридцятому колі Другої ліги чемпіонату України з футболу. Матч закінчився з рахунком 1:2, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

У складі «Таврії» у ворота суперника на 45 хвилині забив півзахисник Вадим Воронченко, на 60 хвилині – півзахисник Вадим Гриппа. У складі «Дніпра» на 90 хвилині – нападник Данило Піддубний.

Після 30 турів в активі «Таврії» – 52 очка, команда займає четвертий рядок у турнірній таблиці.

Футбольний клуб «Таврія» 21 червня 2017 року було атестовано для участі у другій лізі чемпіонату України.

До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України.

З серпня 2016 року на материковій частині України відновила роботу Федерація футболу Криму.