У дитячому оздоровчому літньому таборі «Лісовий» під Судаком дітей навчатимуть військовій справі та стрільбі з різних видів озброєння. Про це повідомила заступник глави адміністрації Сімферополя Анжела Ніколаєнко.
«Головною особливістю табору стане відродження його військово-патріотичної спрямованості. Тепер діти, які відпочивають у таборі, зможуть грати не тільки в традиційні змагання між загонами та спортивні ігри, а й пройти навчання з тактики ведення бою, ознайомитися з різними видами військового озброєння та відпрацювати свої навички на практиці. Табір оснастили обладнанням для гри в страйкбол, квадростартом, альпіністським спорядженням, а також дитячою тематичною ігротекою», – зазначила Ніколаєнко.
За її словами, територія нічного перебування дітей обгороджена і забезпечена системою відеоспостереження. Дитячий табір «Лісовий», який є комунальною власністю Сімферополя, готується розпочати оздоровчу кампанію 25 червня.
У Кримській правозахисній групі раніше заявляли, що дітей, які живуть в анексованому Криму, готують до служби в російській армії з дошкільного віку, для цього на півострові проводиться, зокрема, мілітаризація системи освіти, також дітей залучають до участі у військових масових заходах.