У Керчі 30 червня на міській набережній відбудуться заходи, присвячені Дню молоді, повідомляє прес-служба місцевої адміністрації, підконтрольної Росії.
Як повідомляють у прес-службі, заходи розпочнуться о 17.00 з фотоквесту «Добіжи до фіналу», битви на водяних пістолетах «Мокрі гри. Повернення» і показового виступу з воркауту.
Після цього відбудуться рок-концерт «День «М», концерт «Даєш молодь!», Флешмоб Time to shine і фаєр-шоу.
Завершиться святкування тригодинною дискотекою Soundshock party, що розпочнеться о 21.00.
Зазначається, що протягом усіх заходів працюватимуть аніматори, ростові ляльки та фотозона.