Кримські рятувальники проводять патрулювання гірничо-лісовій місцевості і моніторинг місць масового відпочинку туристів. Як повідомляє 1 липня прес-служба відомства, загони «Крим-Спас» беруть під контроль найбільш відвідувані туристичні місця: стежки, стоянки, бухти, печери.
Рятувальники проводять профілактичні бесіди з туристами з метою забезпечення безпеки місць масового відпочинку та профілактики нещасних випадків.
«Саме завдяки проведеному комплексу позапланових заходів вдається своєчасно надати допомогу заблукалим туристам, а також вчасно виявити осередки займання і вжити заходів щодо недопущення подальшого розвитку вогню і вберегти унікальну природу півострова», – цитує прес-служба помічника начальника Головного управління МНС Росії в Криму Володимира Іванова.
У Ялті 1 липня чергові зміни рятувальників проводять патрулювання місць масового відпочинку в районі водоспаду «Учан-Су», стежок «Таракташ» і «Боткінська» в районі Ялти, в Бахчисарайському районі патрулювання здійснюється неподалік Баштанівки, Щасливого, Аромату, урочища Лакі.
У відомстві підкреслили, що перед виходом на прогулянку в гірничо-лісову місцевість, туристам необхідно зареєструватися в найближчому рятувальному підрозділі.