Доступність посилання

ТОП новини

Чемпіонат Криму з футболу: «Севастополь» і «Євпаторія» зберігають лідерство

<p>В анексованому Криму 31 серпня відбулися матчі третього туру прем&#39;єр-ліги Кримського футбольного союзу. Як повідомляє прес-служба союзу, &laquo;Севастополь&raquo; і &laquo;Євпаторія&raquo; зберегли лідерство в чемпіонаті прем&#39;єр-ліги. Обидва клуби в сезоні-2019/20 поки йдуть без втрат (по 9 очок).</p> <p>У поєдинку з феодосійської &laquo;Кафою&raquo; в середині другого тайму севастопольці прорвали оборону дебютанта турніру і виграли з рахунком 3:0. Почалося все з автоголу феодосійця <strong>Микити</strong> <strong>Бастрона</strong> (61-а хвилина), потім по голу в ворота гостей відправили <strong>Андрій</strong> <strong>Ківа</strong> (64-а) і <strong>Олег</strong> <strong>Солович</strong> (76-а).</p> <p>ФК &laquo;Євпаторія&raquo; задовольнявся перемогою над бахчисарайським &laquo;Кизилташ&raquo; із рахунком 1:0. Гольовим виявився удар <strong>Длявера</strong> <strong>Нурідінова</strong> з-за меж штрафного майданчика (31-а хвилина).</p> <p>Молодіжненська &laquo;Кримтеплиця&raquo; зіграла з ялтинським &laquo;Інкомспорт&raquo; із рахунком 5:0. Хет-трик на рахунку <strong>Володимира</strong> <strong>Сичова</strong> (8-а, 16-а і 48-а хвилини), по голу провели <strong>Артур</strong> <strong>Новотрясов</strong> (35-а) і <strong>Павло</strong> <strong>Васильєв</strong> (90-а хвилина).</p> <p>Напередодні в Криму пройшли ще два матчі третього туру чемпіонату.</p> <p>Наприкінці 2014 року Спілка європейських футбольних асоціацій заборонила кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.</p> <p>Перший чемпіонат Криму відбувся в сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу &laquo;ТСК-Таврія&raquo;, в сезоні 2016/17 чемпіоном став &laquo;Севастополь&raquo;, в сезоні-2017/18 &ndash;&nbsp;&laquo;Євпаторія&raquo;, в сезоні 2018/19 &ndash; &laquo;Севастополь&raquo;.</p>