Доступність посилання

ТОП новини

Чемпіонат Криму з футболу: «Севастополь» і «Євпаторія» зберігають лідерство

В анексованому Криму 31 серпня відбулися матчі третього туру прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу. Як повідомляє прес-служба союзу, «Севастополь» і «Євпаторія» зберегли лідерство в чемпіонаті прем'єр-ліги. Обидва клуби в сезоні-2019/20 поки йдуть без втрат (по 9 очок).

У поєдинку з феодосійської «Кафою» в середині другого тайму севастопольці прорвали оборону дебютанта турніру і виграли з рахунком 3:0. Почалося все з автоголу феодосійця Микити Бастрона (61-а хвилина), потім по голу в ворота гостей відправили Андрій Ківа (64-а) і Олег Солович (76-а).

ФК «Євпаторія» задовольнявся перемогою над бахчисарайським «Кизилташ» із рахунком 1:0. Гольовим виявився удар Длявера Нурідінова з-за меж штрафного майданчика (31-а хвилина).

Молодіжненська «Кримтеплиця» зіграла з ялтинським «Інкомспорт» із рахунком 5:0. Хет-трик на рахунку Володимира Сичова (8-а, 16-а і 48-а хвилини), по голу провели Артур Новотрясов (35-а) і Павло Васильєв (90-а хвилина).

Напередодні в Криму пройшли ще два матчі третього туру чемпіонату.

Наприкінці 2014 року Спілка європейських футбольних асоціацій заборонила кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся в сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», в сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», в сезоні-2017/18 – «Євпаторія», в сезоні 2018/19 – «Севастополь».