Чемпіонат Криму з футболу: «Євпаторія» і «Севастополь» синхронно втратили очки

М'яч на полі, ілюстративне фото

11 вересня було зіграно матчі 4-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу сезону-2021/22. Лідери турнірної таблиці – ФК "Євпаторія" та ФК "Севастополь" програли свої матчі.

Скворцівський "Гвардієць" в домашньому матчі переграв ФК "Євпаторія" – 2:1. Дублем у складі "Гвардійців" відзначився Асланбек Сікоєв (28-а і 32-а хвилини). У "Євпаторії" гол престижу провів Євген Харченко на 84-й хвилині.

Бахчисарайський "Кизилташ" на своєму полі розійшовся миром із сімферопольською "ТСК-Таврією" – 1:1. Господарі відкрили рахунок на 17-й хвилині, коли зі штрафного точно пробив Володимир Яцук. Сімферопольці відігралися на 62-й хвилині – відзначився Кирило Клиша.

Керченський "Океан" в рідних стінах виявився сильнішим за "Рубіна Ялти" – 2:0. Обидва м'ячі в цій зустрічі були забиті в кінцівці гри. На 83-й хвилині у ворота ялтинців влучив Алан Короєв, а через три хвилини подвоїв перевагу керчан Микита Нікітенко.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

І, мабуть, найсенсаційніший результат був зафіксований в Севастополі. ФК "Севастополь" на рідному стадіоні мінімально поступився алуштинському "Алустон-ЮБК" – 0:1. Єдиний м'яч у цій грі був забитий Давидом Окропірідзе на 40-й хвилині. Зазначимо, що з 69-ї хвилини алуштинці грали в чисельній меншості – за повторне попередження з поля був видалений Віктор Гольцов.

Після матчів 4-го туру продовжують лідирувати "Севастополь" і "Євпаторія" – по 9 очок. На третьому місці "ТСК-Таврія" – 8 балів, далі йдуть "Океан" і "Гвардієць" – по 6 пунктів, на шостій позиції "Алустон-ЮБК" – 5 очок. Замикають турнірну таблицю "Кизилташ" і "Рубін Ялта" – по 1 балу.

У найближчу середу, 15 вересня, будуть зіграні перші матчі 1/4 фіналу Кубка КФС. Зустрінуться: "Кизилташ""Океан", "Гвардієць""ТСК-Таврія", "Євпаторія""Севастополь" і "Алустон-ЮБК""Рубін Ялта". Всі ігри розпочнуться о 16 годині.

А матчі 5-го туру Прем'єр-ліги КФС пройдуть у понеділок, 20 вересня. Зіграють: "Євпаторія""Кизилташ", "Рубін Ялта""Гвардієць", "Океан" "Алустон-ЮБК" і "ТСК-Таврія" "Севастополь".

Кримський футбольний союз

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся у сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», у сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», у сезоні-2017/18 – «Євпаторія».