Чемпіонат України з футболу: «Таврія» зіграла внічию з «Нікополем»

Клубний автобус сімферопольської «Таврії»

Відроджений на материковій частині України сімферопольський футбольний клуб «Таврія» зіграв у нічию у виїзному матчі з «Нікополем» з однойменного міста в двадцятому турі Другої ліги чемпіонату України з футболу.

З середини другого тайму «Таврія» грала в більшості. На 62 хвилині гравець «Нікополя» Віталій Сліщенко отримав друге попередження і був видалений із поля. Сімферопольці не змогли скористатися перевагою і матч закінчився з рахунком 0:0.

У минулому турі «Таврія» поступилася «Миру» з Горностаївки (Херсонська область).

Після 20 турів в активі «Таврії» 24 очка. Команда займає шостий рядок у турнірній таблиці.

28 лютого «Таврія» вийшла з відпустки після тривалої перерви.

Сімферопольський футбольний клуб «Таврія» в 2016 році включили до Чемпіонату України серед аматорів. 21 червня 2017 року клуб атестований для участі у другій лізі чемпіонату України. Свої домашні матчі команда проводить у Бериславі Херсонської області.

До російської анексії Криму «Таврія» грала у Прем'єр-лізі України.