Футбол: ексгравець ФК «Севастополь» забив пенальті в матчі Україна – Німеччина

Руслан Малиновський

Український хавбек італійського клубу «Аталанта», ексгравець «Севастополя» Руслан Малиновський реалізував пенальті в матчі Україна – Німеччина у 3-му турі Ліги націй.

Матч на НСК «Олімпійський» завершився з рахунком 2:1 на користь збірної Німеччини. Німецькі гравці забивали голи в першому таймі на 20 і 49 хвилині.

Після трьох ігор Україна займає третє місце в групі (одна перемога, дві поразки).

Напередодні збірна України з футболу провела тренування після повернення зі столиці Франції, де в контрольному матчі проти чемпіонів світу зазнала найбільшої поразки у своїй історії – 1:7.

В Українській асоціації футболу підрахували, що кількість гравців, які через травми або коронавірус не змогли частково або повністю взяти участь в жовтневому зборі, становить 14 осіб, з них інфікованих COVID-19 – шість.

Збірна України 13 жовтня в Лізі націй буде приймати у Києві національну команду Іспанії.