Доступність посилання

ТОП новини

Євро-2020: ексгравець ФК «Севастополь» Малиновський вийшов у стартовому складі в матчі з Сербією

Руслан Малиновський

В останньому турі відбіркового циклу на Євро-2020 збірна України в гостях зустрічається зі збірною Сербії. Ексгравець ФК «Севастополь» Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі.

Після першого тайму зафіксована нічия – 1:1. Гол із пенальті на дев'ятій хвилині забив Душан Тадич. Україна відповіла голом Романа Яремчука на 32-ій хвилині.

Нагадаємо, збірна України від 14 жовтня перемогла збірну Португалії в матчі відбіркового циклу на Євро-2020 з рахунком 2:1, достроково оформивши потрапляння до фінальної стадії чемпіонату Європи з першого місця. Останній матч України з Сербією не має турнірного значення для підопічних Андрія Шевченка.

У липні 2019 року Малиновський став гравцем «Аталанти» – «бронзового» призера чемпіонату Італії.

Попереднім клубом українця був бельгійський «Генк». За результатами минулого сезону Малиновський посів друге місце в голосуванні за звання кращого гравця чемпіонату Бельгії. Згідно з підрахунками порталу Transfermarkt, за сезон 2018-2019 років українець забив за «Генк» 16 голів і зробив 16 гольових передач у всіх турнірах.

У червні 2019 року Малиновський допоміг Україні перемогти Люксембург у відборі на Євро-2020.