ФК «Севастополь» став володарем Кубка Криму з футболу

Кубок Кримського футбольного союзу

ФК «Севастополь» у фінальному матчі на домашньому стадіоні обіграли «Гвардієць» із Скворцово з рахунком 2:0. Таким чином, севастопольці стали володарями Кубка Криму з футболу, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

Перший тайм закінчився нульовою нічиєю, проте в другій половині матчу гравці «Севастополя» все-таки відкрили рахунок. На 61-й хвилині зі штрафного удару гол забив Дмитро Матвієнко.

Подвоїти перевагу в матчі севастопольським футболістам вдалося через 4 хвилини. Після чергового розіграшу стандарту відзначився Редван Османов.

Минулого сезону ФК «Севастополь» також грав у фіналі Кубка. Суперником севастопольців була «Кримтеплиця» з Молодіжного, яка і стала володарем Кубка КФС, перемігши з рахунком 2: 0.

Наприкінці 2014 року Спілка європейських футбольних асоціацій заборонила кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся в сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», в сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», в сезоні-2017/18 – «Євпаторія».