Чемпіонат Криму з футболу: «Кизилташ» розгромив «Фаворит – ВД Кафа»

У Криму в неділю, 7 березня, під час матчу 15-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу сезону-2020/21 «Кизилташ» із розгромним рахунком 3:0 виграв у «Фаворит – ВД Кафа». Про це повідомляється на сайті КФС.

Згідно з опублікованою інформацією, голи забили Раміль Заріпов (на 47-й хвилині) і В'ячеслав Пурак (на 74-й хвилині). Крім того, футболіст «Кафи» Анрік Гаджієв на 56-й хвилині забив м'яч у свої ворота.

Також 7 березня пройшов матч «Гвардієць» – «Кримтеплиця», він завершився з рахунком 1:0.

Таким чином, перше місце в турнірній таблиці чемпіонату з 37 очками займає «Севастополь». Далі – «Кримтеплиця» з 31 очком, «Гвардієць» із 27, «Євпаторія» із 24, «ТСК-Таврія» із 18, «Кизилташ» і «Океан» із 15, а також «Фаворит – ВД Кафа» з 7.

Кримський футбольний союз

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся у сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», у сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», у сезоні-2017/18 – «Євпаторія».