Футбол у Криму: «Кизилташ» обіграв «Алустон-ПБК», «Океан» поступився «Гвардійцю»

Ілюстративне фото

У Криму 3 жовтня пройшли матчі сьомого туру Прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу сезону 2021/2022, в результаті яких «Кизилташ» обіграв «Алустон-ПБК» (1:0), а «Океан» поступився «Гвардійцю» (0:1) .

Про це повідомляє пресслужба КФС.

Так, єдиний гол матчу від бахчисарайського «Кизилташу» забив алуштинцям Ігор Волков на 15 хвилині.

Тим часом керченський «Океан» на 68 хвилині пропустив гол від Асланбека Сікоєва з «Гвардійця».

Нагадаємо, 2 жовтня в рамках сьомого туру Прем'єр-ліги КФС ФК «Севастополь» на виїзді обіграв ФК «Євпаторію» з рахунком 2:1, а ФК «Рубін Ялта» мінімально поступився сімферопольській «ТСК-Таврії» (0:1).

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

Кримський футбольний союз

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся у сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», у сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», у сезоні-2017/18 – «Євпаторія».