Футбол: стали відомі результати перших матчів сьомого туру Прем'єр-ліги КФС

Футбольний м'яч у воротах, ілюстративне архівне фото

У Криму 2 жовтня завершилися перші матчі сьомого туру Прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу сезону 2021/2022, повідомляє пресслужба КФС.

Чинний чемпіон Прем'єр-ліги КФС ФК «Севастополь» на виїзді обіграв ФК «Євпаторію» з рахунком 2:1. У складі севастопольців відзначилися півзахисник Олександр Смирнов (25-а хвилина) і захисник Дмитро Матвієнко (65-а хвилина). Єдиний гол ФК «Євпаторії» забив півзахисник Длявер Нурідінов.

У другому поєдинок в Новопавлівці Бахчисарайського району ФК «Рубін Ялта» мінімально поступився сімферопольській «ТСК-Таврії». Єдиний гол сімферопольців забив Кирило Клиша, реалізувавши пенальті на 14-й хвилині матчу.

Нагадаємо, що 3 жовтня в межах сьомого туру КФС в Бахчисараї на стадіоні «Дружба» місцевий «Кизилташ» поміряється силами з алуштинським «Алустоном-ПБК», а в Керчі місцевий «Океан» проведе поєдинок проти скворцівського «Гвардійця».

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

Кримський футбольний союз

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся у сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», у сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», у сезоні-2017/18 – «Євпаторія».