Футбол: сімферопольська «Таврія» розгромила «Каховку»

М'яч, футбол, ілюстративне фото

У середу, 6 жовтня, сімферопольська «Таврія», яка після анексії Криму переїхала на материкову частину України, в рамках 12-го туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга, група Б) із розгромним рахунком 0:3 обіграла СК «Каховка».

Про це повідомила пресслужба «Таврії».

«Гра проходила в Каховці на спортивному комбінаті «Олімпійський». Із початку першого тайму двічі відзначилися сімферопольці, голи на рахунку Барладіма і Бойко. Посилити рахунок «Таврії» вдалося наприкінці другого тайму. Точно забив пенальті Доля», – йдеться в повідомленні.

Раніше стало відомо, що сімферопольська «Таврія» зіграє зі спортивним клубом «Каховка» замість матчу з «Сумами».

У попередньому турі «Таврія» зіграла внічию з «Вікторією».

До цього «Таврія» на виїзді поступилася ФК «Скорук» із рахунком 0:

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

Футбольний клуб «Таврія»

Футбольний клуб «Таврія» був заснований у 1958 році в Сімферополі. У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0).

До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України. У 2014 році клуб припинив своє існування. У 2016 році був відновлений на материковій частині України і включений у Чемпіонат України серед аматорів. 21 червня 2017 року «Таврія» була атестована для участі у другій лізі чемпіонату України. Свої домашні матчі команда проводить у Бериславі Херсонської області.