Сімферопольська «Таврія» обіграла «Енергію» з Нової Каховки з рахунком 2:0

Вболівальники «Таврії», архівне фото

Футбольний клуб «Таврія» (Сімферополь) 12 вересня на виїзді провів матч із «Енергією» з Нової Каховки. «Таврія» перемогла «Енергію» з рахунком 2:0.

На 34 хвилині матчу м'яч у ворота супротивника забив Вадим Грипу, на 46 хвилині відзначився Анатолій Масалов.

Поєдинок відбувся в рамках другої ліги Чемпіонату України з футболу.

У попередньому матчі «Таврія» зіграла внічию (1:1) з ФК «Яруд» (Маріуполь) у Мар'янівці.

Наприкінці серпня Сімферопольський футбольний клуб «Таврія» здобув перемогу над одеською командою «Реал-Фарма» в матчі 1/64 Кубка України з футболу.

У новому сезоні «Таврія» продовжить виступати у Другій лізі (група Б). У попередньому сезоні команда посіла 8 місце в цій групі.

Футбольний клуб «Таврія»

Футбольний клуб «Таврія» був заснований у 1958 році в Сімферополі. У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0).

До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України. У 2014 році клуб припинив своє існування. У 2016 році був відновлений на материковій частині України і включений у Чемпіонат України серед аматорів. 21 червня 2017 року «Таврія» була атестована для участі у другій лізі чемпіонату України. Свої домашні матчі команда проводить у Бериславі Херсонської області.