Футбольний клуб «Севастополь» переміг у Чемпіонаті Криму

Севастопольські футболісти зуміли втримати нічию в матчі останнього туру кримського футбольної першості з командою «Кримтеплиця» з селища Молодіжне, оформивши таким чином чемпіонство.

Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, рахунок у матчі «Севастополь» відкрив у середині першого тайму. На 37-й хвилині матчу, після прострілу у штрафний майданчик, відзначився Редван Османов. Зрівняти рахунок футболісти з Молодіжного зуміли під кінець зустрічі. На 74-й хвилині ударом головою з меж 11-метрової зони гол забив Максим Кутафін.

Через кілька хвилин після цього за грубий фол і, як наслідок, другу жовту картку був вилучений з поля футболіст «Севастополя» Антон Голєнков, тим не менш, його партнери вдесятьох змогли утримати в матчі статус-кво.

У паралельному матчі туру сімферопольська «ТСК – Таврія», яка також до останнього моменту претендувала на чемпіонство, розділила очки з аутсайдером першості Криму – «Гвардійцем» із селища Скворцово. Матч закінчився з рахунком 1:1.

Таким чином «Севастополь», набравши 52 очка, розташувався на першому рядку турнірної таблиці, «ТСК – Таврія» з 50-ма очками на другому місці, бронзові медалі чемпіонату дісталися «Кримтеплиці», в активі у якої 49 очок.

Слід зазначити, що цього футбольного сезону «Севастополю» вдалося оформити «золотий дубль», оскільки команда зуміла виграти два турніри: Чемпіонат Криму і Кубок, а нападник севастопольського клубу Редван Османов став кращим бомбардиром обох турнірів, записавши на свій рахунок 17 м'ячів у чемпіонаті та 5 м'ячів у Кубку Криму.

У Криму 1 червня проходять завершальні матчі четвертого чемпіонату Прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу.