Лебеді-шипуни прилетіли до Феодосії на зимівлю, повідомляє російське видання «РИА-Крым».
«Три пернатих красені освоїлися біля берегів Феодосійської затоки у компанії голубів і ниркових качок. Люди приходять підгодувати їх хлібом, при цьому птахи ведуть себе спокійно і з задоволенням приймають частування. Втім, на думку орнітологів, робити цього не варто, оскільки хліб викликає важкі процеси бродіння в шлунково-кишковому тракті водоплавних пернатих», – мовиться в повідомленні.
Видання з посиланням на російських експертів-орнітологів зазначає, що цього року птахів небагато через м'яку зиму.
Білі лебеді на кримському узбіччі (фотогалерея)
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
«В різні роки в Феодосії зимують до 1000 особин лебедів-шипунів і кликунів», – повідомляє ЗМІ.
У Сімферополі раніше два лебеді, які живуть в ставку Гагарінського парку, отримали травми через рибалок. У одного птаха кровоточило крило, а інший пошкодив перетинки на лапці.