Ексгравець ФК «Севастополь», півзахисник збірної України та італійської «Аталанти» Руслан Малиновський відзначився голевою передачею в товариському матчі проти англійського «Норвіча» (4:1). Про це повідомляє Tribuna.com.
Малиновський вийшов на заміну на 44-й хвилині, а в компенсований час до другого тайму асистував Мусі Барроу, який забив 4-й гол італійської команди в матчі.
Це вже третій гольовий пас 26-річного українця в товариських матчах за «Аталанту». Також на його рахунку один гол.
2 серпня італійський клуб зустрінеться з «Лестером».
У червні Малиновський допоміг Україні перемогти Люксембург у відборі на Євро-2020.
У липні цього року Руслан Малиновський став гравцем «Аталанти» – «бронзового» призера чемпіонату Італії.
Останнім клубом 26-річного українця був бельгійський «Генк». За результатами минулого сезону Малиновський посів друге місце в голосуванні за звання кращого гравця чемпіонату Бельгії. Згідно з підрахунками порталу Transfermarkt, за сезон 2018-2019 років українець забив за «Генк» 16 голів і зробив 16 гольових передач у всіх турнірах.