Футбол: сімферопольська «Таврія» розгромила «Миколаїв-2»

У п'ятницю, 4 червня, у своєму останньому матчі сезону, сімферопольська «Таврія», яка після анексії Криму базується в Херсонській області, розгромила в Горностаївці МФК «Миколаїв-2», зігравши з рахунком 6:1.

Про це повідомляється на сайті сімферопольського клубу.

«Уже після першого тайму, завдяки дублю Олексія Бойка та голу Валерія Долі на табло висвітлювались цифри 3:0 на користь кримчан. Після перерви протягом перших хвилин тайму Роман Бочак двічі забив у ворота суперника – 5:0. А за 20-хвилин до кінця гри Олексій Бойко збільшив перевагу кримчан до 6:0. Однак, миколаївці змогли змінити рахунок матчу пенальті, реалізованим на 90-й хвилині – 6:1», – йдеться в повідомленні.

За інформацією пресслужби сімферопольського клубу, на матчі був присутній почесний гість гри Олег Протасов, який нагородив керівництво клубу (президента Едуарда Репілєвского та віцепрезидента Данила Репілєвського) медалями за заслуги в розвитку українського футболу.

Тренер сімферопольського клубу Юрій Чумак після матчу зазначив, що миколаївцям морально було важко вже битися після трьох забитих м'ячів у їхні ворота: «Така велика перемога завжди залишається в пам'яті, для мене це приємна подія. Вітаю всіх уболівальників із цією перемогою».

За його словами, на наступний рік стоїть завдання виходу «Таврії» в першу лігу, тому команда «посилено готуватиметься».

Нагадаємо, 22 травня відбувся матч 23-го туру Чемпіонату України (Друга ліга Б), в рамках якого сімферопольська «Таврія», яка після анексії Криму базується в Херсонській області, обіграла «Нікополь» із рахунком 2:0.

У рамках 24 туру другої ліги Б 30 травня сімферопольська «Таврія» зіграла внічию з «Дніпро-Перемога» (1:1).

Футбольний клуб «Таврія»

Футбольний клуб «Таврія» був заснований у 1958 році в Сімферополі. У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0).

До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України. У 2014 році клуб припинив своє існування. У 2016 році був відновлений на материковій частині України і включений у Чемпіонат України серед аматорів. 21 червня 2017 року «Таврія» була атестована для участі у другій лізі чемпіонату України. Свої домашні матчі команда проводить у Бериславі Херсонської області.