У Криму відбулися два матчі футбольної Прем'єр-ліги

У Криму в суботу, 6 березня, відбулися два матчі чемпіонату Прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу сезону-2020/21. Про це повідомляється на сайті КФС.

ФК «Євпаторія» на своєму полі зустрівся з сімферопольською «ТСК-Таврією». Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Євпаторії». Гол забив Володимир Пшеничников на 44 хвилині.

ФК «Севастополь» на своєму стадіоні зіграв з керченським «Океаном». Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь севастопольців. Гол на 5 хвилині забив Максим Супрун.

7 березня скворцовський «Гвардієць» на полі спортивного центру «Скіф» в Новопавлівці прийме молодіжненську «Кримтеплицю». Початок зустрічі о 14:00. Гру розсудить бригада арбітрів на чолі з Романом Шальверовим з Первомайського.

Також о 14:00 7 березня пройде матч на сімферопольському стадіоні «Фіолент», де феодосійський «Фаворит-ВД Кафа» прийматиме бахчисарайський «Кизилташ». Команди на поле виведе суддя з міста Саки Олександр Крещік.

Кримський футбольний союз

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся у сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», у сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», у сезоні-2017/18 – «Євпаторія».