Прем'єр-ліга КФС: «Євпаторія» перемагає і виходить у лідери

У першому матчі 12 туру прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу з футболу ФК «Євпаторія» на виїзді обіграв ФК «Фаворит-ВД Кафа» з Феодосії з рахунком 2:0.

На 70-ій хвилині гол за гостей забив Андрій Васянович. На 79-ій хвилині з пенальті рахунок подвоїв Микола Хомич.

Також 3 листопада відбудуться матчі: «Океан» (Керч) –​ «Кримтеплиця» (Молодіжне), «Кизилташ» (Бахчисарай) –​ «Инкомспорт» (Ялта), «Севастополь»«ТСК-Таврія» (Сімферополь).

Після 11 турів у чемпіонаті поки лідирує «Євпаторія» (29 очок). За нею йдуть «ТСК-Таврія» (27 очок), «Кримтеплиця» і «Севастополь» (по 18 очок). Усі клуби, крім «Євпаторії», мають гру в запасі.

Кримський футбольний союз

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся у сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», у сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», у сезоні-2017/18 – «Євпаторія».