Доступність посилання

ТОП новини

Футбол: відомі результати п'ятого туру Прем'єр-ліги КФС

Подача з кутового, ілюстративне фото

У Криму 20 вересня було зіграно матчі п'ятого туру Прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу сезону 2021/2022, повідомляє пресслужба КФС.

У Новопавлівці ФК «Рубін Ялта» переграв скворцівський «Гвардієць» з рахунком 2:1. За ФК «Рубін Ялта» відзначилися Алтунин Антон (4) і Гордеочук Назар (74). Єдиний гол «Гвардійців» забив Амет Дугу на 61-й хвилині поєдинку.

ФК «Євпаторія» на своєму полі поступилася бахчисарайському «Кизилташу» з рахунком 2:3. У складі господарів забивали Ярослав Юдін (37), Нурідінов Длявер (79 – з пенальті). Перемогу гостям з Бахчисарая принесли голи Ігоря Волкова (12), Риболовлєва Олександра (19) і Хамзат-лек Гаджиєва (84).

Керченський «Океан» не зміг переграти на своєму полі алуштинський ФК «Алустон-ПБК» – 1:1. У команді керчан результативним ударом відзначився Ілля Зінченко (63), а зрівняв рахунок в поєдинку Дмитро Манонін (81).

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

У протистоянні чинного чемпіона Прем'єр-ліги КФС ФК «Севастополь» з сімферопольською «ТСК-Таврією» також був зафіксований нічийний рахунок – 1:1. Попри те, що першими рахунок в матчі відкрили севастопольці завдяки голу Артура Айметдінова на 8-й хвилині, вже в кінцівці першого тайму «ТСК-Таврія» змогла зрівнятися – на 45 + 2 з пенальті забив Кирило Клиша.

Нагадаємо, що в попередньому турі скворцівський «Гвардієць» в домашньому матчі переграв ФК «Євпаторію» (2:1), бахчисарайський «Кизилташ» на своєму полі розійшовся миром із сімферопольською «ТСК-Таврією» (1:1), керченський «Океан» в рідних стінах виявився сильнішим за «Рубіна Ялти» (2:0), а ФК «Севастополь» на рідному стадіоні мінімально поступився алуштинському «Алустон-ПБК» – 0:1.

Кримський футбольний союз

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся у сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», у сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», у сезоні-2017/18 – «Євпаторія».