Підконтрольна Росії влада Севастополя 18 травня відзначили 75-ту річницю геноциду кримськотатарського народу мітингом і молитвою біля пам'ятника жертвам насильницького виселення 1944 року.
Голова підконтрольного Росії парламенту Севастополя Катерина Алтабаєва заявила, що російська влада активно підтримує нащадків депортованих кримських татар.
«Нам усім треба працювати, щоб спокутувати вину, що лежить на всіх нас», – сказала Алтабаєва.
Учасники мітингу також поклали квіти до пам'ятника-обеліска жертвам політичних репресій, де прочитали коротку молитву.
Спеціально до 75-ї річниці депортації кримських татар влада Севастополя виготовила значки із зображенням Криму і траурних стрічок, які роздавали учасникам.
Завершилися заходи концертом за участю дитячих кримськотатарських колективів.