Чемпіонат України з футболу: сімферопольська «Таврія» з розгромним рахунком перемогла одеську «Реал Фарму»

У неділю, 16 травня, в межах чемпіонату України (Друга ліга Б) сімферопольська «Таврія», яка після анексії Криму базується в Херсонській області, з розгромним рахунком в 3:0 перемогла на виїзді одеську команду «Реал Фарма».

«Уже в середині першого тайму підопічні Юрія Чумака залишилися в меншості. За дві жовті картки (автоматично червона) з поля був видалений захисник Павло Чмеленко. Але, попри цю неприємність, кримчани дали бій. Вже на 33-й хвилині Олексій Бойко вивів «Таврію» вперед. А за 15 хвилин до кінця гри Андрій Барладім і Валерій Доля оформили остаточну перемогу кримчан – 3:0», – пише пресслужба «Таврії».

Свій наступний поєдинок сімферопольці зіграють 22 травня, на своєму полі в Мар'янівці. Суперником «Таврії» буде «Нікополь». Початок гри – о 17:00.

Нагадаємо, 11 травня «Таврія» зіграла внічию з дніпровською «Перемогою» (1:1).