Футбол: сімферопольська «Таврія» програла ФК «Скорук»

Сімферопольська «Таврія», яка після анексії Криму переїхала на материкову частину України, у неділю, 26 вересня, програла ФК «Скорук» з рахунком 0:2 в рамках десятого туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга, Б).

Про це повідомила пресслужба сімферопольського клубу.

«Рахунок був відкритий автоголом у ворота сімферопольців на 24-й хвилині. За три хвилини біля воріт «Таврії» відбувся ще один небезпечний момент. Однак, голкіпер кримчан Герасименко відбив закручений м'яч кулаком. Непроста боротьба тривала весь перший тайм. Двічі таврійці намагалися розпечатати ворота суперника. Штрафний удар за чотири хвилини до кінця першого тайму подарував команді з Томаківки ще один гол в їх користь», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляли Крим.Реалії, 18 вересня «Таврія» обіграла одеський клуб «Реал Фарма» в рамках 9-го туру Чемпіонату України з футболу (друга ліга, група «Б»). Матч завершився з рахунком 3:0 на користь кримського футбольного клубу.

22 вересня кримчани в рамках 1/16 фіналу Кубка України поступилися представнику Прем'єр-ліги «Олександрії» з рахунком 1:3.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.