Футбол: сімферопольська «Таврія» розгромила ФК «Реал Фарма»

Сімферопольська «Таврія», архівне фото

Сімферопольська «Таврія», яка після анексії Криму переїхала на материкову частину України, 18 вересня обіграла одеський клуб «Реал Фарма» в рамках 9-го туру Чемпіонату України з футболу (друга ліга, група «Б»). Матч завершився з рахунком 3:0 на користь кримського футбольного клубу.

М'яч у ворота суперника послав Андрій Ковальов на сороковий хвилині матчу. На 86 хвилині матчу відзначився Євген Білоконь. А на 89 хвилині успіх команди закріпив Валерій Доля.

За статистикою зустрічей на професійному рівні, минулого сезону суперники грали тричі. В кубковій грі сильнішими виявилися сімферопольці (2:1). У чемпіонаті на рахунку «Таврії» також дві перемоги в двох зустрічах із загальним рахунком 4:0 (1:0, і 3:0).

Напередодні сімферопольська «Таврія» оголосила про відставку головного тренера Сергія Пучкова. Новим наставником кримчан став Юрій Чумак.

Раніше повідомлялося, що сімферопольська «Таврія» перед стартом нового сезону чемпіонату України (друга ліга, група Б) підписала контракти з чотирма новими гравцями.

Контракт із сімферопольським клубом підписали голкіпер Єгор Попович, захисник Олександр Максименко, а також півзахисники Андрій Ковальов і Олег Вакуленко.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

Футбольний клуб «Таврія»

Футбольний клуб «Таврія» був заснований у 1958 році в Сімферополі. У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0).

До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України. У 2014 році клуб припинив своє існування. У 2016 році був відновлений на материковій частині України і включений у Чемпіонат України серед аматорів. 21 червня 2017 року «Таврія» була атестована для участі у другій лізі чемпіонату України. Свої домашні матчі команда проводить у Бериславі Херсонської області.