У центрі Керчі демонтували 17-метрову головну ялинку міста, повідомляє пресслужба підприємства «Жилсервіс Керч».
«На сьогоднішній день повністю завершені роботи з демонтажу та вивезення ялинкових прикрас і конструкцій з Комсомольського і Молодіжного парків, з площі перед школою мистецтв ім. Сердюка і ДК «Корабел». Розібрали і 17-метрову центральну ялинку. В цілому на роботи пішло чотири робочих дня. Використовувалося п'ять одиниць спеціальної техніки», – йдеться в повідомленні.
Як зазначається, 23 січня бригади підприємства «Жилсервіс Керч» провели процес підготовки центральній площі міста і встановили флагшток. Конструкція, на яку незабаром закріплять найбільший в Керчі російський державний прапор, важить близько 1,5 тонни.
Святкові ялинки в Криму (фотогалерея)
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Нагадаємо, 16 грудня 2019 року на площі Леніна в центрі Керчі встановили головну ялинку міста.