У День української писемності та мови, що відзначається 9 листопада, активісти в анексованому Криму приєднаються до традиційної акції «Всеукраїнський диктант національної єдності». Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії.
Як повідомляє організатор акції «Українське радіо», текст почнуть зачитувати на радіо з 11:30.
Умови флеш-мобу: диктант потрібно писати тільки від руки, направити роботу на перевірку можна і електронною поштою, для цього написаний від руки диктант потрібно відсканувати або сфотографувати.
Радіодиктант можна писати і відправляти також шрифтом Брайля.
Минулого року до акції долучилися кримські переселенці в Києві і у Львові, а також Автор Радіо Свобода і Крим.Реалії, кримський журналіст Микола Семена, який писав диктант у Сімферополі.
За даними організаторів, минулого року диктант написали майже 29 тисяч осіб, жодної помилки не зробили 123 учасники.
9 листопада відзначається День української писемності та мови.