У Ялті з вечора 22 червня і до вечора 23 червня проводитиметься дезінфекція мереж водопостачання, а також резервуарів із питною водою, повідомляє пресслужба підприємства «Водоканал ПБК».
«Вода з 18 години 22 червня до 18 години 23 червня подаватиметься з підвищеною концентрацією активного хлору. Вживання води допустиме тільки після відстоювання і кип'ятіння», – сказано в повідомленні.
Нагадаємо, що через випадання рясних опадів і підтоплення Ялти російська влада раніше оголошувала про відключення міста від водопостачання. Пізніше влада повідомила про відновлення водопостачання міста на 90%, а роботи з ліквідації потопу в місті планують завершити до кінця тижня.
Як виглядає Ялта після «вселенського потопу» (фотогалерея)
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
У Ялті та східному Криму продовжують боротися з наслідками стихії, яка вирувала на півострові минулого тижня. Російський глава Криму Сергій Аксенов повідомив, що вівторок і середа будуть неробочими днями в Ялті.
Після стихії, яка вирувала у Ялті минулого тижня, влада заборонила купатися на місцевих пляжах, а 20 червня продовжила цю заборону ще на три дні.
В управлінні російського МНС Криму повідомляли, що в період із 16 по 18 червня 2021 року через рясні опади було підтоплено 426 прибудинкових територій, із них – 356 домоволодінь та 18 соціально значущих об'єктів. Станом на ранок 22 червня, згідно з даними кримських рятувальників, залишаються підтопленими 37 домоволодінь із прибудинковими територіями в Ялті та Ленінському районі. Всього із зони підтоплень евакуйовано 1783 особи.
З резервного фонду Криму влада вирішила направити 161 млн 160 тисяч рублів на ліквідацію наслідків надзвичайно ситуації на півострові.
Російський президент Володимир Путін доручив надати Криму «екстрену і масштабну» допомогу для ліквідації наслідків стихії.
Протягом доби 22 червня в Криму очікуються місцями дуже сильні зливи, грози, град, шквал 15-20 м/с.